Kontakt

 
 
Adres:
Karbon sp. z o.o
ul. Kościuszki 14A/2
44-200 Rybnik
 

e-mail:  karbon@karbon.com.pl

telefon:  +48 32 42 385 21 do 22

Skype:  Skype: karbonrybnik

 http://www.karbon.com.pl
 
 
autorem bloga jest Adrian Teliżyn
kontakt mailowy: adrian.telizyn(at)karbon.com.pl

4 odpowiedzi na „Kontakt

 1. Grzegorz Szandurski pisze:

  Witam, mam klimatyzator daikin FTXS35J2V1B , i niestety wraz z przekazaniem kluczy do mieszkania otrzymałem pilot uniwersalny który nie obsługuje połowy funkcji klimatyzatora.

  W związku z powyższym czy są Państwo w stanie sprzedać mi oryginalny pilot ARC452A3, lub czy do tego klimatyzora mogę podłączyć sterownik przewodowy BRC1E52A7, lub 

  ile kosztuje sterownik online?

   

 2. Krzysztof Marciniak pisze:

  Witam,

  Mam dom o powierzni ok 200 mkw. Dom był zaprojektowany do ogrzewania eko-groszkiem z tego źródła podgrzewana była również woda użytkowa. NIe mam ogrzewania podłogowego a jedynie grzejniki na ścianie, dom ma 10 lat i jest raczej ciepły pustak 25 cm plus styropian 20 cm. Po tych kilku latach stwierdziłem że czas na zmiany i wymyśliłem sobie ogrzewanie pompą powietrze- woda, chciałbym z tego źródła również podgrzewać wodę użytkową. Szukam fachowca który który określi mi sens takiej zmiany tzn czy to będzie działać, określi mi koszty samej inwestycji i koszty użytkowania. Dom mieści się pod łodzią. Pozdrawiam

  • Rocznie robimy szereg tego typu modernizacji. Wszystkie na wysoko temperaturowych pompach ciepła Altherma HT. szereg wpisów znajdzie Pan na blogu, wpisując w polu wyszukiwarki HT.
   Co do kosztów inwestycji i eksploatacji – proszę przesłać na firmowego maila informacje o aktualnym spalaniu w sezonie grzewczym oraz temperaturze zasilania, jaką utrzymuje Pan na grzejnikach, by przy mrozach w domu była komfortowa temperatura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *